Oryginalne wyposażenie do Twojego mieszkania

Worki sako – meble obiciowe wypełnione granulatem silikonowym. Dzięki sypkiemu wypełnieniu dopasowują się do kształtu ciała – są wygodne, elastyczne i łatwe w użytkowaniu. Mogą pełnić również funkcję rehabilitacyjną.

Łatwość i praktyczność ich konstrukcji pozwala na korzystanie w różnych miejscach, np. w domu, w ogrodzie oraz w różnych jego formach -jako fotel, materac.

Wykonane z miłych w dotyku, przytulnych materiałów. Wytrzymałe tkaniny wysokiej jakości – zastosowane do ich produkcji nowoczesne technologie zapewniają trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Dodatkowy, wewnętrzny pokrowiec, w którym znajduje się granulat.

Worki sako to meble praktyczne, lekkie, wygodne. Dzięki swoim walorom użytkowym i dekoracyjnym są produktem współcześnie pożądanym.

FurBaby – Fox i Wolf w wersji 100/80 cm lub 150/80 cm – futerkowe

Sako z dzianiny imitujących sztuczne futro lisa. Produkowany ze specjalnych włókien modakrylowych zapewniających odpowiedni połysk, dotyk i jakość materiału. Gruby szew zapobiega utracie włosa. Długość włosa 40 mm. Dostępny w wymiarach 100/80 cm i 150/80 cm. Duża gama kolorów.

Mebel miły i przyjemny w dotyku. Uniwersalny – można dopasować zarówno do zimnych , jak i ciepłych barw w pomieszczeniach.

Uwag! Polska norma PN-75/P04659 dopuszcza ubytek włosa 14-18g/m2 dzianiny futerkowej. Oznacza to, że włoski po ok. 2 miesiącach przestaną wychodzić z dzianiny. Jest to naturalne i dot. futer prawdziwych i sztucznych.

Eko – Skórzane

Sako stworzone z myślą o wnętrzach używanych na co dzień, typu salon, pokój dziecka oraz o pomieszczeniach do rozrywki i ogrodach. Wykonane ze skóry tłoczonej z poliestrowym podkładem. Widoczne charakterystyczne wymarszczenia.

Ozdobione dodatkowymi, kontrastowymi szwami.

Tkanina, z której został wykonany charakteryzuje się wysoką odpornością na intensywną eksploatację, nieprzemakalnością i elastycznością. Jest miękka, przyjemna w dotyku i łatwo utrzymać ją w czystości.
Dodatkowy wewnętrzny pokrowiec zabezpieczający przed wysypaniem granulatu.
Znakomicie sprawdza się w pokoju młodzieżowym do gry na Playstation/Xboxie 🙂

Suede – zamszowe

Worki sako zaprojektowane z myślą o pokojach dziennych, sypialniach oraz pokojach młodzieżowych. Do użytkowania jako pufki, legowiska, fotele.

Wykonane ze sztucznego zamszu – charakteryzują się: dużą miękkością (są miłe w dotyku), wysoką żywotnością (są odporne na ścieranie), bardzo dobrą przyczepnością oraz łatwością w utrzymaniu. Niewielkie wymiary pozwalają na szybkie i łatwe przenoszenie do różnych pomieszczeń, użytkowanie podwójne (jedno na drugim) oraz praktyczną przechowalność.

Soczyste barwy ożywiają pomieszczenia

Poduchy Big Size

Worki sako uszyte na wzór poduchy dużych rozmiarów z ozdobną lamówką. Przeznaczona do siedzenia i leżenia w większych pomieszczeniach, nawet dla kilku osób.

Wykonana z tkaniny o gładkiej strukturze, z bardzo dobrymi parametrami na ścieranie, łatwej w czyszczeniu, dzięki czemu nadaje się też również do użytku na zewnatrz, np. w ogrodzie. Wielobarwna kolorystyka odświeża i ożywia wnętrze.