Zobacz, dokąd przenieść wygodę i relaks

Pufy i worki są wygodnymi alternatywami dla klasycznych foteli i siedzisk wykonanych z drewna, metalu i materiału. Te pierwsze nie potrzebują stelaży, aby być wygodne i wytrzymałe oraz wyglądać doskonale.  Coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie do swoich mieszkań czy firm worków sako, gigantycznych poduch do siedzenia czy puf, znajdując je ciekawymi dodatkami i wygodnymi rozwiązaniami zajmującymi znacznie mniej miejsca, niż klasyczne meble.

Worki, poduchy i pufy są siedziskami, które pasują niemal do każdego wnętrza – mogą stać się dopełnieniem tych nowoczesnych, a także ciekawym, odmiennym akcentem w tych klasycznych. Dzięki różnorodności kolorów i wzorów oraz rozmiarów można dobrać siedziska zarówno do pokojów dziecięcych jak i salonów, sypialni, a nawet biur czy pokojów dla graczy. Pufy można łączyć z przeciwstawnymi kolorami, jak i dobierać je kolorystycznie, aby idealnie odpowiadały barwom wykorzystanym w danym wnętrzu – możliwości jest bez liku.

Postanowiliśmy przygotować dla Państwa małą listę inspiracji i pomysłów, jak można wykorzystać dostępne w naszym sklepie siedziska i jakie aranżacje można stworzyć z ich pomocą.