Zobacz, dokąd przenieść wygodę i relaks

Jesteśmy przekonani, że nasze pufy, worki sako i poduszki dekoracyjne pięknie się prezentują w każdym wnętrzu, w którym się pojawiają. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty ZABA Pufy odpowiadały aktualnym trendom w aranżacji i architekturze wnętrz.

Dział Inspiracje powstał, aby zaprezentować, jak wspaniale wyglądają worki, sofy i poduchy w gotowych aranżacjach. Zdjęcia stanowią przykładowe i rzeczywiste wykorzystanie produktów, samodzielnie i w komplecie, we wnętrzach domów oraz w ogrodzie. Dzięki nim można zainspirować się i tworzyć własne, autorskie aranżacje. Zdjęcia ukazują też nasze pufy i worki w najlepszym wydaniu – używane do relaksu i zdobiące dowolne pomieszczenie: salon i pokój dzienny, pokój dziecięcy i bawialnię, a także oranżerię. Poduszki znajdują swoje miejsce na kanapach i sofach, wspaniale dopełniając stylizacje z pufami.  

Zachęcamy do korzystania z naszych inspiracji i dzielenia się swoimi rozwiązaniami. Piękne i wygodne wnętrza mają wpływ na samopoczucie gospodarzy oraz gości – warto je tworzyć wraz z ZABA Pufy!