Oryginalne wyposażenie do Twojego mieszkania

Worki sako – tekstylne pufki wypełnione granulatem silikonowym. Dzięki sypkiemu wypełnieniu dopasowują się do kształtu ciała – są wygodne, elastyczne i łatwe w użytkowaniu. Mogą pełnić również funkcję rehabilitacyjną.

Łatwość i praktyczność konstrukcji pozwala na korzystanie z nich w różnych miejscach, np. w domu, w ogrodzie oraz w różnych jego formach: jako fotel, materac.

Tworzymy je z miłych w dotyku i przytulnych materiałów. Wytrzymałe tkaniny są wysokiej jakości – zastosowane do ich produkcji nowoczesne technologie zapewniają trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Dodatkowym atutem jest wewnętrzny pokrowiec, w którym znajduje się granulat.

Worki sako to meble praktyczne, lekkie, wygodne. Dzięki swoim walorom użytkowym i dekoracyjnym są produktami, które doskonale wpisują się w nowoczesną i uzytkową architekturę wnętrz.

Luxury, Flaming Fox, FurBaby w kilku rodzajach futer – rozmiary 100/80 cm lub 150/80 cm – futerkowe

Worek sako z dzianiny imitujących sztuczne futro lisa, wilka, norki, kozy i innych. Tkanina produkowana ze specjalnych włókien modakrylowych zapewniających odpowiedni połysk, dotyk i jakość materiału. Gruby szew zapobiega utracie włosa. Długość włosa różni się w zależności od futerka np. lis 4 cm, wilk 6 cm. Dostępny w wymiarach 100/80 cm i 150/80 cm. Duża paleta kolorów.

Miły i przyjemny w dotyku. Uniwersalny. Możemy dopasować zarówno do zimnych, skandynawskich przestrzeni, jak i ciepłych oraz kolorowych wnętrz.

Uwag! Polska norma PN-75/P04659 dopuszcza ubytek włosa 14-18g/m2 dzianiny futerkowej. Oznacza to, że włoski po ok. 2 miesiącach przestaną wychodzić z dzianiny. Jest to naturalne i dot. futer prawdziwych i sztucznych.

Eko – rozmiar 150/80 cm – skórzany

Sako stworzone z myślą o wnętrzach używanych na co dzień, typu salon, pokój dziecka oraz o pomieszczeniach do rozrywki i ogrodach. Wykonane ze skóry tłoczonej z poliestrowym podkładem. Widoczne charakterystyczne wymarszczenia.

Ozdobione dodatkowymi, kontrastowymi szwami oraz szerokich uchem.

Tkanina, z której został wykonany charakteryzuje się wysoką odpornością na intensywną eksploatację, nieprzemakalnością i elastycznością. Jest miękka, przyjemna w dotyku i łatwo utrzymać ją w czystości.

Znakomicie sprawdza się w pokoju młodzieżowym do gry na Playstation/Xboxie 🙂

Suede, Tropical, Zebra – miękkie, przyjemne w dotyku, wym. 150/ 80 cm – zamszowe lub welurowe

Worki sako zaprojektowane z myślą o pokojach dziennych, sypialniach oraz pokojach młodzieżowych. Do użytkowania jako pufki, legowiska, fotele.

Wykonane ze sztucznego zamszu – charakteryzują się: dużą miękkością oraz wysoką żywotnością. Są miłe w dotyku oraz odporne na ścieranie. Łatwe w utrzymaniu czystości. Wymiary pozwalają na użycie ich jako fotel lub materac – super sprawdzają się do gry w Playstation/na Xboxie 😉

Ozdobny szeroki pasek pozwala łatwo przenosić worek do innego miejsca, dodatkowe zapięcie na kapsel umożliwia ułożenie worka w pozycji fotela/pufy.

Soczyste barwy ożywiają pomieszczenia, pastelowe odcienie dodają uroku wnętrzom.

Poduchy Big Size – mocne, gładkie tkaniny, wym. 170/130 cm, dwuoosobowe

Worki sako uszyte na wzór poduchy dużych rozmiarów z ozdobną lamówką. Przeznaczona do siedzenia i leżenia w większych pomieszczeniach, nawet dla kilku osób.

Wykonana z tkaniny o gładkiej strukturze, z bardzo dobrymi parametrami na ścieranie, łatwej w czyszczeniu, dzięki czemu nadaje się też również do użytku na zewnatrz, np. w ogrodzie. Wielobarwna kolorystyka odświeża i ożywia wnętrze.