Oryginalne wyposażenie do Twojego mieszkania

Worki sako – tekstylne pufki wypełnione granulatem silikonowym. Dzięki sypkiemu wypełnieniu dopasowują się do kształtu ciała – są wygodne, elastyczne i łatwe w użytkowaniu. Mogą pełnić również funkcję rehabilitacyjną.

Łatwość i praktyczność konstrukcji pozwala na korzystanie z nich w różnych miejscach, np. w domu, w ogrodzie oraz w różnych jego formach: jako fotel, materac.

Tworzymy je z miłych w dotyku i przytulnych materiałów. Wytrzymałe tkaniny są wysokiej jakości – zastosowane do ich produkcji nowoczesne technologie zapewniają trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Dodatkowym atutem jest wewnętrzny pokrowiec, w którym znajduje się granulat.

Worki sako to meble praktyczne, lekkie, wygodne. Dzięki swoim walorom użytkowym i dekoracyjnym są produktami, które doskonale wpisują się w nowoczesną i uzytkową architekturę wnętrz.

Worki sako dla dorosłych i młodzieży: Luxury, Flaming Fox, FurBaby – futerkowe; Eko ze skóry ekologicznej, Pufa Colour i Sako Velvet – wodoodporne. Rozmiary 100/80 cm lub 150/80 cm 

Worki sako z dzianin imitujących sztuczne futro lisa, wilka, norki, kozy i innych, ze skóry ekologicznej, sztucznego zamszu, lub wodoodpornego welurku.

Ucho do łatwiejszego przenoszenia, kryty zamek u podstawy, dodatkowy wewnętrzny pokrowiec, w którym znajdują się kulki (zewnętrzny pokrowiec można prać!) Duża paleta kolorów i wiele tkanin do wyboru.

Uniwersalne. Możemy dopasować zarówno do zimnych, skandynawskich przestrzeni, jak i ciepłych oraz kolorowych wnętrz.

Pufy dla dzieci: Outdoor Bunny, Velvet Bunny, Furry Bunny, Pufa Przedszkolaka

Worki sako stworzone z myślą o wnętrzach używanych na co dzień dla dzieci, typu salon, pokój dziecka oraz o pomieszczeniach do rozrywki i ogrodach. Wykonane ze wodoodpornej tkaniny z poliestrowym podkładem, delikatnego i wodoodpornego welurku lub futerka z krótkich włosem.

Niesamowite wrażenia dają dodatkowe elementy: uszy, ogon, które są całkowicie bezpieczne – wykonane wyłącznie z surowców tekstylnych.

Tkaniny, z których zostały wykonane charakteryzują się wysoką odpornością na intensywną eksploatację, nieprzemakalnością i elastycznością. Są miękkie, przyjemne w dotyku i łatwo utrzymać je w czystości.

Kolekcja specjalna/sezonowa: Boxing Glove, Tropical, Zebra 

Worki sako zaprojektowane z myślą o pokojach dziennych, sypialniach oraz pokojach młodzieżowych. Do użytkowania jako pufki, legowiska, fotele.

Wykonane z tkanin o modnym sezonowo wzorze lub kolorze – charakteryzują się unikatowością i efektownością.

Sprawdzają się na nietuzinkowy, ale praktyczny prezent lub jako dodatkowe wyposażenie przemyślanego wnętrza.

 

Soczyste barwy ożywiają pomieszczenia, pastelowe odcienie dodają uroku wnętrzom.

Poduchy Big Size – mocne, gładkie tkaniny, wym. 170/130 cm, dwuoosobowe

Worki sako uszyte na wzór poduchy dużych rozmiarów z ozdobną lamówką. Przeznaczona do siedzenia i leżenia w większych pomieszczeniach, nawet dla kilku osób.

Wykonana z tkaniny o gładkiej strukturze, z bardzo dobrymi parametrami na ścieranie, łatwej w czyszczeniu, dzięki czemu nadaje się też również do użytku na zewnatrz, np. w ogrodzie. Wielobarwna kolorystyka odświeża i ożywia wnętrze.